Home Cardio - příklad vybavení

Home Cardio řešení je určeno pro menší prostory (cca 6-10m2), kdy je možné vybavit místnost určenou k provádění pohybové aktivity pouze jedním zařízením. Dle našich zkušeností je v případě možnosti vybavení domácího fitka pouze jedním zařízením ideální použít kardio fitness zařízení - cyklotrenažer NEBO veslovací trenažer NEBO běžecký pás. Vhodné řešení vychází z preferencí zákazníka.

Cyklistický trenažér NOHrD Bike Pro

Cyklistický trenažér NOHrD Bike Pro je ideálním indoor bike. Zařízení je robustní a trvanlivé díky jedinečnému opláštění, revolučnímu planetárnímu pohonu a stabilnímu dřevěnému rámu.

Tréninkový tablet s aplikací lze snadno umístit do praktického držáku. Drží v potřebné poloze tak, aby uživatel viděl všechna data. Aplikace je k dispozici pro Android a iOS a poskytuje přímé informace o tréninku, je připojen přes Bluetooth.

Odpor lze nastavit plynule a přesně pomocí páčky.

Konstrukce

  1. Setrvačník - navržen výborně pro dokonalý zážitek z jízdy na kole.
  2. Přesný planetový pohon - vyrobeno v Německu - 5letá záruka
  3. Pevný dřevěný a kovový rám - integrovaná, kroková, neopotřebovatelná brzda
  4. Jednotka na baterie - pro Bluetooth přenos dat

Díky své kompaktní konstrukci vyžaduje cyklotrenažér NOHrD minimální prostor 0,44 m2. Díky pogumovaným kolečkům lze rychle a snadno přesunout zařízení do úložného prostoru po ukončení tréninku.

Modely je možné dodat v provedení z různých druhů dřeva - jasan  - dub - třešeň - ořech.